KONST / Litografier / Färglitografi 12275030
nr 1227 5030
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Färglitografi, Gotlands kust. Signerad, numrerad 193/225. Motivet: 31x40 cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 januari 2019
kl 19:28:32
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr